Dom

Jiangsu Jingliang New Energy Co., Ltd Wycieczka po fabryce

Orzecznictwo
dobra jakość Maszyna do recyklingu chłodnic na sprzedaż
dobra jakość Maszyna do recyklingu chłodnic na sprzedaż
Opinie klientów
Czas dostawy jest szybki i bardzo ważny: produkty zawsze wysyłane są zgodne z zamówieniem. Ufam im, ponieważ nigdy ich nie zawiodłem.

—— David

Gdybym miał lub mógłbym dać mu 10 gwiazdek, ale mam tylko 5, mam nadzieję kontynuować z nią negocjacje. Polecam to.

—— Thiva

Ta wzajemna współpraca trwa około 4 lat i musi przyznać, że świadczona przez nich usługa jest powyżej oczekiwanej. Nasza współpraca potrwa wiele lat.

—— Harri

Im Online Czat teraz
 • Linia produkcyjna
  Jiangsu Jingliang New Energy zapewnia wysokiej jakości kompletną linię do recyklingu kabli miedzianych i zakład recyklingu chłodnic złomowych o dużej pojemności.

  Dostosowujemy również instalacje o większej pojemności do wymagań klientów.

  Linia recyklingu drutu miedzianego TF-800: 550-650 kg / h (wydajność przetwarzania)

  Proces pracy:

  Linia do recyklingu chłodnic TF-500: 1200-1500 kg / h (wydajność przetwarzania)

  Proces pracy:

 • OEM / ODM
  JLNE produkuje profesjonalny sprzęt do recyklingu metali i zapewnia profesjonalną i kompleksową obsługę przedsprzedażną i posprzedażną klientom krajowym i zagranicznym. Jednocześnie akceptujemy również tryb produkcji OEM.

  Dla klientów o różnych potrzebach, oprócz świadczenia usług doradztwa przedsprzedażowego, świadczymy również usługi dostosowane do indywidualnych potrzeb. Mamy długoletnich stałych partnerów do współpracy w Chinach, a także współpracę produkcyjną z wieloma międzynarodowymi markami, takimi jak ABB, SIEMENS itp., Aby zapewnić klientom zaawansowany sprzęt konfiguracyjny.

 • R & D
  JLNE posiada profesjonalny zespół R&D (3 osoby), który głównie bada i rozwiązuje problemy w produkcji oraz analizuje każdą część maszyny zgodnie z informacjami zwrotnymi od klientów po użyciu sprzętu do recyklingu metali, w oparciu o rozwiązanie istniejących problemów. Ciągłe innowacje i dążenie do znacznej poprawy jakości sprzętu i systemów operacyjnych.

  Jednocześnie nasz zespół prowadzi profesjonalne badania i analizy w dziedzinie recyklingu metali w kraju i za granicą, w połączeniu z lokalną rzeczywistą sytuacją i warunkami rynkowymi, aby opracować nowe technologie i nowy sprzęt, aby pomóc naszym klientom uzyskać więcej korzyści poprzez przemysł recyklingu metali.

Szczegóły kontaktu
Jiangsu Jingliang New Energy Co., Ltd

Osoba kontaktowa: Miss. Angel Fan

Tel: 008613733816811

Faks: 86-579-80683312

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)