Dom

Jiangsu Jingliang New Energy Co., Ltd

Profil firmy
JLNE jest jednym z liderów w dziedzinie recyklingu metali w Chinach, przeszedł krajowy system zarządzania jakością ISO Certyfikacja, europejski certyfikat CE, certyfikat SGS. Z ponad 15-letnim doświadczeniem, liczne urządzenia do recyklingu są instalowane w ponad 30 regionach i krajach, takich jak podobnie jak Europa, Ameryka Północna, Ameryka Południowa i Azja Południowo-Wschodnia itd. A także około 30% chińskiego rynku w przemyśle recyklingu metali.

Główne produkty JLNE to maszyna do recyklingu drutu miedzianego, urządzenie do odizolowywania kabli, kruszarka do metalu i inne urządzenia do obróbki metalu.

zaawansowana maszyna do cięcia laserowego CNC, tokarki CNC, urządzenia do gięcia na dużą skalę, wykrawarki CNC, wiercenie, wytaczarka, centrum obróbcze i płyta do cięcia, gięcie, spawanie i inne urządzenia do przetwarzania .. do wykonywania wszelkiego rodzaju produkcji maszyn precyzyjnych.

Dzięki silnemu wsparciu technologicznemu, zaawansowanemu sprzętowi do przetwarzania, doskonałej obróbce i rygorystycznym testom i badaniom standardów, JLNE nieustannie dąży do ulepszania technologii i obsługi naszych klientów dzięki najlepszym projektom dostosowanym do indywidualnych potrzeb.

Zadowolenie klientów jest naszym najwyższym celem. JLNE ma nadzieję, że w przyszłości będzie Twoim zadowolonym partnerem biznesowym!

nasza firma
  • Historia
  • Usługa
  • Nasz zespół
2003 Urodziliśmy się

Jest to pierwszy krok do zostania JLNE, jako nowym „dzieckiem”, które zatrzymaliśmy w wynajętej fabryce, produkując codziennie części zamienne

2006
Dokonaliśmy kolejnej próby w dziedzinie recyklingu.

2005
Zrobiliśmy duży krok:
tworzenie naszych maszyn do recyklingu ..
2013
Mamy nowy „dom”, nasz własny warsztat, wreszcie zakończył życie wynajmu.

Jiangsu Jingliang New Energy Co., Ltd Jiangsu Jingliang New Energy Co., Ltd Jiangsu Jingliang New Energy Co., Ltd Jiangsu Jingliang New Energy Co., Ltd
1 2 3 4
Szczegóły firmy

Rynek Główny

Ameryka Północna

Ameryka Południowa

Zachodnia Europa

Wschodnia Europa

Azji wschodniej

Azja Południowo-Wschodnia

Bliski Wschód

Afryka

Oceania

Na calym swiecie

Rodzaj działalności

Producent

marki : JLNE

Ilość pracowników : >100

Coroczne wyprzedaże : 10000000-10000000

Rok założenia : 2003

pc Export : 80% - 90%

certyfikaty

Nasze produkty przeszły wiele certyfikatów.

dobra jakość Maszyna do recyklingu chłodnic na sprzedaż dobra jakość Maszyna do recyklingu chłodnic na sprzedaż dobra jakość Maszyna do recyklingu chłodnic na sprzedaż dobra jakość Maszyna do recyklingu chłodnic na sprzedaż